Get Adobe Flash player

PÓŁKOLONIE

Wraz z początkiem wakacji rozpoczęły się w naszej szkole letnie półkolonie. Atrakcji było mnóstwo! W tym roku dwukrotnie byliśmy w kinie, odwiedziliśmy wrocławskie zoo wraz z pięknym i bogatym w różnorodne gatunki fauny i flory Afrykarium, odbyliśmy wycieczkę z przewodnikiem po urokliwym Ostrowie Tumskim, bawiliśmy się wesoło w Bobolandii oraz zażywaliśmy kąpieli w Aquaparku.

Każdy dzień niósł ze sobą moc wrażeń! Oprócz wycieczek popołudniami odbywały się bitwy balonowe, zawody sportowe, drużynowy konkurs terenowy, wyjście na lody oraz zabawy na szkolnym boisku. Dodatkowo spróbowaliśmy swoich sił w zadaniu manualnym – składaliśmy przestrzenne zwierzątka z wielu drewnianych puzzli.

Wychowawcy na półkolonii zawsze służyli pomocą, uśmiechem i wsparciem. Było wspaniale!

DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH 2017

W słoneczny poranek 21 czerwca 2017r. uczniowie klas 4-6 kolejny już raz wzięli udział w Dniu Języków Obcych, w którego tworzeniu każda z klas miała swój udział. Grupy uczniów pod opieką nauczycieli języków obcych przygotowały tzw. „stacje”, na których pozostali uczniowie wykonywali różnorakie zadania związane z językiem angielskim lub niemieckim – odpowiadali na pytania, dopasowywali znaczenia wyrazów, a nawet układali wyrazy z własnych ciał!

Więcej…

MAM TALENT 2017

Tegoroczny pokaz szkolnych talentów rozpoczął występ naszego chóru. Następnie p. Joanna Rzeczkowska ogłosiła wyniki tegorocznej Ligi Klas, którą wygrała klasa 4a. Nagrodzone klasy otrzymały czeki, które będą mogły spieniężyć w wybranym przez siebie celu.

Nasi uczniowie pokazali talenty muzyczne, taneczne, recytatorskie, ale także... w superszybkim układaniu kostki Rubika!

Więcej…

DZIEŃ DZIECKA

Na początku czerwca z okazji Dnia Dziecka uczniowie naszej szkoły obejrzeli niecodzienne przedstawienie przygotowane przez Samorząd Uczniowski i klasę 4c pod kierunkiem p. Błażeja Kroka i p. Joanny Rzeczkowskiej. Aktorzy zaprezentowali nam krótką antologię znanych i lubianych wierszy dla dzieci, a Tomek i Kuba, którzy wcielili się w poważnych naukowców, na ich podstawie próbowali dociec, na czym właściwie polega bycie dzieckiem.

Na koniec wszystkie klasy zostały obdarowane słodkościami – czy można sobie wyobrazić coś wspanialszego?!

Więcej…