Get Adobe Flash player

DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH 2017

W słoneczny poranek 21 czerwca 2017r. uczniowie klas 4-6 kolejny już raz wzięli udział w Dniu Języków Obcych, w którego tworzeniu każda z klas miała swój udział. Grupy uczniów pod opieką nauczycieli języków obcych przygotowały tzw. „stacje”, na których pozostali uczniowie wykonywali różnorakie zadania związane z językiem angielskim lub niemieckim – odpowiadali na pytania, dopasowywali znaczenia wyrazów, a nawet układali wyrazy z własnych ciał!

Więcej…

MAM TALENT 2017

Tegoroczny pokaz szkolnych talentów rozpoczął występ naszego chóru. Następnie p. Joanna Rzeczkowska ogłosiła wyniki tegorocznej Ligi Klas, którą wygrała klasa 4a. Nagrodzone klasy otrzymały czeki, które będą mogły spieniężyć w wybranym przez siebie celu.

Nasi uczniowie pokazali talenty muzyczne, taneczne, recytatorskie, ale także... w superszybkim układaniu kostki Rubika!

Więcej…

DZIEŃ DZIECKA

Na początku czerwca z okazji Dnia Dziecka uczniowie naszej szkoły obejrzeli niecodzienne przedstawienie przygotowane przez Samorząd Uczniowski i klasę 4c pod kierunkiem p. Błażeja Kroka i p. Joanny Rzeczkowskiej. Aktorzy zaprezentowali nam krótką antologię znanych i lubianych wierszy dla dzieci, a Tomek i Kuba, którzy wcielili się w poważnych naukowców, na ich podstawie próbowali dociec, na czym właściwie polega bycie dzieckiem.

Na koniec wszystkie klasy zostały obdarowane słodkościami – czy można sobie wyobrazić coś wspanialszego?!

Więcej…

FLAGA THE WORLD GAMES W SP63

Od trzech lat trwa maraton flagi igrzysk The World Games 2017 po placówkach edukacyjnych Wrocławia i nie tylko. Ten symboliczny przedsmak nadchodzącej imprezy sportowej to doskonała okazja, by poznać lepiej jej charakter.

„My, przedszkolaki z przedszkola nr 71 we Wrocławiu, przekazujemy flagę Igrzysk The World Games”– w ten sposób, w sobotę 3 czerwca w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 63 we Wrocławiu nastąpiło oficjalne przejęcie symbolu TWG 2017. To już kolejny przystanek flagi na trasie, która konsekwentnie zmierza do wielkiego święta sportu, jakie rozpocznie się 20 lipca 2017 roku we Wrocławiu. Uroczystość jej przekazania to wielkie sportowe święto każdej szkoły. Do udziału w wydarzeniach TWG 2017 zachęcał publiczność Wiceprezes TWG – Adam Roczek.

Więcej…