• BAZA DYDAKTYCZNA
  •
  • Szkoła posiada 19 sal lekcyjnych, dobrze wyposażonych w sprzęt i pomoce dydaktyczne (między innymi tablice interaktywne z pełnym oprogramowaniem w każdej sali przeznaczonej dla klas 1 - 3 oraz w siedmiu salach dla klas 4 - 6, rzutniki multimedialne), salę komputerową, bibliotekę.
  • Każda sala lekcyjna i biblioteka wyposażona jest w zestaw komputerowy.
  • Dostęp do Internetu bezprzewodowego w całej szkole.
  • Na zajęcia dla uczniów z oddziału przedszkolnego przeznaczona jest dodatkowa sala.
  • Dla uczniów z klas 1-3, których rodzice pracują, czynna jest w godz. 6:45 - 16:45 świetlica. Uczniowie naszej szkoły są objęci pomocą psychologiczno-pedagogiczną.
  • Szkoła posiada własną stołówkę i kuchnię.

BAZA SPORTOWA

Szkoła dysponuje salą gimnastyczną o powierzchni 254 m2 z zapleczem sanitarnym (szatnie, toalety, natryski) oraz salą do gimnastyki korekcyjnej. Cała powierzchnia terenu szkoły wynosi 3.325 m2. Jesienią w roku szkolnym 2010/2011 w szkole zostało otwarte nowe boisko wielofunkcyjne z przeznaczeniem do gry w piłkę ręczną oraz do gry w siatkówkę i koszykówkę. Jest plac zabaw dla najmłodszych dzieci, a dla starszych siłownia zewnętrzna i stoły do tenisa. W ramach 1 godziny wych-fiz. uczniowie klas I- III korzystają z basenu przy ul. Teatralnej /zajęcia dla klas I-II są odpłatne/.