60-LECIE_Banerek_1366x300px

24-28 listopada 2017r. jubileusz 60 lecia szkoły 1957r. - 2017r.

WYNIKI TURNIEJU VOLLEYMANII Z 10.02.2018r.

Miło nam poinformować, że uczniowie z klasy 6c: Małgorzata Zimoch i Mikołaj Lewandowski zajęli II miejsce w I edycji konkursu Broker Informacji Junior, organizowanym przez Mediatekę.
Fotograficzne sprawozdanie z przebiegu konkursu można obejrzeć na stronie: https://www.biblioteka.wroc.pl/mediateka/konkursy-broker-informacji

22 listopada 2017 odbył się w naszej szkole ogólnopolski konkurs matematyczny Alfik, w którym udział wzięło 118 uczniów klas 2-7.

Wyniki bardzo dobre uzyskali: Benjamin Suduł kl.3b, Mirosław Śniegoń kl.3c, Jakub Orłowski kl.4b, Zuzanna Jaksa Pliszka kl.4d, Hanna Osajda kl.5c, Patrycja Dzielendziak kl.5c, Filip Świderski kl.6b, Mikołaj Lewandowski kl.6c, Tymoteusz  Noremberg kl.6a, Wiktoria Sawińska kl.6c.

Wyniki dobre uzyskali: Antoni Gabryszewski kl.3c, Adam Rafner kl.4a, Jerzy Zieliński kl.6b

Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Gratlujemy naszej drużynie II miejsca w finale strefy wrocławskiej w unihokeju dziewcząt!

Skład:

Gabriela Błaszczyszyn