Szanowni Rodzice klasy II d!

Serdeczne podziękowania dla mamy Rajmonda za wspaniały występ ma Biesiadzie. Podziękowania również dla dziewczynek tańczących na scenie, a dla rodziców za przygotowanie strojów. Podziękowania dla mam, które upiekły pyszne ciasta i wszystkich, którzy wzięli udział w jednym z najważniejszych wydarzeń szkolnych!

Podziękowania dla mamy Jasia za wyjątkowe zaangażowanie w życie klasy, współorganizację wyjść i wycieczek i zakup niespodzianek!

Dnia 2 grudnia 2016r. (piątek) o godzinie 8.30 wychodzimy na zajęcia do BWA - ,,Typografia i Kompozycja" (nieodpłatne). W tym dniu nie przynosimy książek i zeszytów. Powrót i zakończenie zajęć o godz. 12.15 Bardzo proszę o zgłoszenie się opiekunów. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest wypełnienie zgody.

Dnia 5 grudnia 2016r. (poniedziałek) o godz. 10.30 idziemy do Opery. Proszę o strój galowy. Po powrocie zajęcia według planu, więc przynosimy przybory szkolne.

Dnia 6 grudnia 2016r. (wtorek) jedziemy na wycieczkę autokarową do Jawora. Szczegóły zwiazane z programem wycieczki w poniedziałek.

Zbiórka o godz. 7.45, powrót ok. 17, 18

Szanowni Rodzice klasy II d!
Serdeczne podziękowania dla mamy Milenki i Milenki za wykonanie przepięknej kamieniczki do dekoracji sali gimnastycznej na Biesiadę.
Dnia  29 listopada 2016r. (wtorek) o godz. 12.30 wychodzimy ze szkoły do CAPITOLU. W tym dniu nie przynosimy książek i zeszytów (oprócz religii) Powrót i zakończenie zajęć około 14.30.  Uprzejmie proszę o zgłoszenie się opiekunów.
Dnia 2 grudnia 2016r. (piątek) o godzinie 8.30 wychodzimy na zajęcia do BWA. W tym dniu odbędzie się tylko lekcja jęz. angielskiego. Powrót i zakończenie zajęć o godz. 12.15 Bardzo proszę o zgłoszenie się opiekunów. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest wypełnienie zgody.

Szanowni Rodzice klasy II d!

Dziękuję mamie Jasia, Mikołaja oraz Neli i Wiktorii za pomoc w zrobieniu klasowej sałatki jarzynowej. Udała się wspaniale!

Dnia 10 listopada 2016 r. (czwartek) odbędzie się sprawdzian wiadomości i umiejętności z matematyki w zakresie:  rozpoznawania figur geometrycznych, dodawania i odejmowania, rozwiązywania zadań z treścią, przeliczania podanych elementów.

W tym dniu będziemy też uczestniczyć w apelu z okazji Święta Niepodległości i obowiązuje strój galowy.

W czwartek będziemy również  tworzyć ogródek meteorologiczny w ramach projektu ,,Pogoda". W związku z tym potrzebna będzie tektura na podstawę i różne materiały: pudełeczka, patyczki , rurki itp. oraz klej i taśma klejąca.

11 listopada 2016 r. (piątek) - dzień wolny od zajęć edukacyjnych.

Szanowni Rodzice klasy II d!

Serdeczne podziękowania dla taty Hani za pomoc w opiece nad dziećmi podczas ostatniego wyjścia do kina!

Dnia 21.10.16 (piątek) o 8.45 wychodzimy do Dolnośląskiej Biblioteki Publicznej na zajęcia z edukacji czytelniczej ,,Poznajemy bibliotekę". W tym dniu przynosimy tylko książki i zeszyty do języka angielskiego i muzyki.

Dnia 25.10.16 o 1115 (wtorek) wyjście do Operetki Dolnośląskiej na przedstawienie ,,Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków". W tym dniu ubieramy strój galowy i zabieramy 2 bilety na tramwaj. Przynosimy tylko zeszyty do edukacji polonistycznej i matematycznej oraz piórnik.

Do dnia 28.10.16 (piątek) proszę, aby każde dziecko nauczyło się recytować dowolny wiersz.

Dnia 27.10.16 (czwartek) sprawdzenie umiejętności szkolnych w zakresie:ilość głosek w wyrazie, ilość sylab w wyrazie, układanie wyrazów z podanych sylab, wskazywanie samogłosek, znajomość zasad na przejściu dla pieszych, układanie zdań z rozsypanki wyrazowej, czytanie ze zrozumieniem-udzielanie odpowiedzi na pytania związane z podanym tekstem, kolorowanie obrazka zgodnie z treścią opowiadania. Powodzenia!