·        W czwartek 22 września piszemy sprawdzian obejmujący znajomość nazw miesięcy, zapisywanie dat, znaki rzymskie, dni  tygodnia,  układanie zdań oznajmujących, pytających i wykrzyknikowych, pisowni wielką literą nazw miast, rzek, imion, nazwisk.

·        Przypominam o zbliżającym się dniu ciekawostek  o Wrocławiu, który organizujemy 23 września (piątek). Każdy uczeń prezentuje jedną wyszperaną ciekawostkę dotyczącą Wrocławia czy to dotyczącą jego historii, zabytków, współczesności czy ludzi związanych z naszym miastem. Dowolność pełna.

Tego dnia U. przynoszą do szkoły kolorowe bloki, kredki, pisaki, klej !, nożyczki.

·        Na 26 września ( poniedziałek)w związku z Europejskim Dniem Ptaków przygotujemy lekcję o ptakach żyjących we Wrocławiu. Każdy uczeń opracuje krótką informację o jednym wybranym przez siebie ptaku. Wspaniale  byłoby  gdyby udało się również opowieść o swoim ptaku okrasić  jego zdjęciem.

Drodzy Rodzice i Uczniowie klasy 2B 1 września 2016 r.  spotykamy się o 9.45 w sali 53 a następnie wspólnie zejdziemy na salę gimnastyczną poprowadzić apel inaugurujący rok szkolny. W tym dniu przypominam prowadzimy dwa apele i zajęcia nasze zakończą się około 12.15. Proszę pamiętać o pomarańczowych koszulkach.

2 września 2016r. ( piątek)- odbędą się zajęcia warsztatowe w godzinach 8.00-11.00. Proszę o przyniesienie jedynie  piórników.

DYPLOM PODZIĘKOWANIA