Get Adobe Flash player

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

NAZWISKO I IMIĘ PROWADZĄCEGO

NAZWA ZAJĘĆ

DZIEŃ

GODZINA

SALA

Baranowska Arletta

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

wtorek

10:40-11:25

52

11:35-12:15

13:35-14:20

środa

13:35-14:20

czwartek

10:40-11:25

11:35-12:15

13:35-14:20

Białecka Marta

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 5

poniedziałek

14:25-15:10

54

Kółko „Szare komórki do wynajęcia”  kl. 4

wtorek

14:25-15:10

48

Kółko matematyczne „W krainie geometrii” kl. 4-6

środa

14:25-15:10

50

Borowiecka Karolina

Zajęcia logopedyczne

poniedziałek

10:40-11:25

13

Kółko czytelnicze

wtorek

8:50-9:35

Bromirska-Pawłowicz Danuta

Zespół wokalno-instrumentalny „Niezapominajki”

wtorek

12:35-13:20

38

czwartek

9:50-10:35

38

Burghardt Nina

„Wychowanie przez czytanie”

piątek

8:50-9:35

57

„Wiem, co jem”

wtorek

10:40-11:25

Chmielnicka Liliana

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

środa

12:35-13:20

13

Lekcje twórczości

czwartek

15:15-16:00

53

Kółko kaligraficzne

poniedziałek

12:35-13:20

52

Czanerle Dariusz

Zajęcia sportowe kl. 1-3

czwartek

8:00-8:45

15

9:45-10:25

Dębska Agnieszka

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

poniedziałek

14:25-15:10

43

Kółko j. angielski

wtorek

14:25-15:10

Drob Paweł

Rugby

czwartek

16:30-18:00

sala gimn.

Volleymania dziewczęta kl. 4-5

wtorek

15:10-16:30

Volleymania dziewczęta kl. 5-6

czwartek

15:10-16:30

Volleymania chłopcy kl. 4-6

piątek

15:10-16:30

Tenis

piątek

13:35-14:20

Gry zespołowe

piątek

12:35-13:20

Gołąbek Agata

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 4

czwartek

13:35-14:20

57

Drużyna DI

piątek

13:35–15:10

54

Jakubiec Anna

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 6

poniedziałek

14:25-15:10

48

Kółko matematyczne – przygotowanie do konkursów

poniedziałek

15:15:16:00

Kania Halina

 

Kółko matematyczne kl. 5 „Matematyka i Ekonomia”

wtorek

 

13:35-14:20

 

48

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 4

czwartek

 

14:25-15:10

 

56

Język maszyn

poniedziałek

 

8:50-9:35

 

61

czwartek

 

13:35-14:20

 

49

Kluzowicz Ewelina

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne  

poniedziałek

9:45-10:45

64

Gry i zabawy edukacyjne

(z p. Nowak)

czwartek

12:15-13:00

„0”

Kowal Katarzyna

Kółko dziennikarskie kl. 3

wtorek

14:25-15:10

44

Gry dydaktyczne

czwartek

8:50-9:35

korytarz

Krok Błażej

Kółko „Akademia umysłu – prostą drogą do sukcesu”

poniedziałek (co drugi tydzień)

14:25-15:10

62

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 4c

piątek

13:35-14:20

54

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 5bc

wtorek

14:25-15:10

Kutrzuba Sylwia

Klanza – zabawy z chustą

czwartek

10:40-11:24

15

 

Kółko plastyczne

poniedziałek

10:40-11:24

II pietro

Lipowska- Dudzik Iwona

Drużyna DI

środa

13:35-15:20

54

 

„Tańczyć każdy może”  zajęcia taneczne kl. 2-3

 

poniedziałek

14:25-15:10

15

czwartek

14:25-15:10

„Aerobik z elementami tańca”  kl. 4-6

czwartek

13:35-14:20

sala gim.

„Siatkówka i inne gry zespołowe” kl. 4-6

poniedziałek

15:15-16:00

Majewska-Krzemień Wioletta

Lekcje twórczości

wtorek

15:15-16:00

56

Twórcze zabawy teatralne

czwartek

13:00-13:45

II piętro

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

poniedziałek

10:40-11:25

piątek

12:30-13:15

Majorowski Maciej

Zajęcia sportowe

piątek

14:25-15:10

korytarz

Marcinkiewicz Marlena

 

Projekt „Deutschhat Klasse”
kl. 4-6  z p. Zamroziewicz

piątek

13:35-14:20

56

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 4

czwartek

14:25-15:10

43II

Mierzwa Elżbieta

Gry i zabawy matematyczne

wtorek

12:35-13:20

57

Lekcje twórczości

czwartek

9:50–10:35

50

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

środa

12:35-13:20

II piętro

Język maszyn

 

środa

14:25-15:10

44

środa

15:15-16:00

Milejska Edyta

Kółko przyrodnicze

wtorek

14:25-15:10

50

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

poniedziałek

14:25-15:10

Mola Magdalena

Kółko dziennikarskie

poniedziałek

15:15-16:00

43II

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

poniedziałek

9:50-10:35

57

Motyl Sylwia

Kółko teatralne dla kl. 3 (z p. Piątkiem)

środa

14:15-15:30

14

Nowak Elżbieta

Gry i zabawy edukacyjne

(z p. Kluzowicz)

czwartek

12:15-13:00

„0”

Język maszyn

czwartek

14:25-15:10

43II

piątek

13:35-14:20

43II

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

piątek

12:35-13:20

II piętro

Lekcje twórczości

poniedziałek

11:30-12:15

„0”

Piątek Krystian

Koło teatralne kl. 3 (z p. Motyl)

środa

14:25-15:10

14

Pondel Justyna

Kółko „Biblia na wesoło”
 kl. 2

środa

15:15-16:00

53

wtorek

9:50-10:35

52

Prędkiewicz Małgorzata

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

czwartek

10:40-11:25

13

Lekcje twórczości

wtorek

12:35-13:20

54

Ratajczyk Magdalena

Kółko „Nauczanie przez śpiewanie” kl. 5

poniedziałek

13:35-14:20

56

Kółko „Nauczanie przez śpiewanie” kl. 6

wtorek

14:25-15:10

54

Rębisz Małgorzata

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 5

poniedziałek

13:35-14:20

43II

Kółko j. angielski kl. 6

środa

14:25-15:10

Romińska Beata

Koło turystyczno – regionalne: ,,Poznajemy Moją Małą Ojczyznę” (z p. Rzeźniczak) kl. 4-6

wybrane soboty

 

plener

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

piątek

13:35-14:20

57

Rządeczko Justyna

Koło dziennikarskie (z p. Molą)

poniedziałek

15:15-16:10

43

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

wtorek

14:25-15:10

54

Lekcje twórczości kl. 4a

wtorek

13:35-14:20

Drużyna DI

czwartek

14:25-16:00

Joanna Rzeczkowska

Zajęcia wspierające

poniedziałek

8:00-8:45

7

13:20-14:05

środa

14:25-15:10

Rzeszutek Małgorzata

Edukacja regionalna kl. 2d

czwartek

10:50-11:30

 

Rzeźniczak Mariola

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

wtorek

14:00-15:00

biblioteka

Koło turystyczno – regionalne (z p. Romińską) kl. 4-6

wybrane soboty

 

plener

Sawicka Edyta

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 5a

środa

13:35-14:20

57

Klub czytelniczy kl. 6b

środa

14:20-15:05

Skoczylas Anna

„La Gitarra” – kółko gitarowe

 

środa

13:35-14:20

38

piątek

9:50-10:35

Chór CRESCENDO

poniedziałek

14:25-15:10

środa

14:25-15:10

piątek

14:25-15:10

Skrzywanek Ewa

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

czwartek

13:35-14:20

54

Słabolepsza Karolina

Edukacja równościowa
kl. 1-2

piątek

8:00-8:45

14

„Mega misja” kl. 2a

wtorek

13:45-14:30

38

„Mega misja” kl. 3b

poniedziałek

13:45-14:30

40

„Mega misja” kl. 3d

czwartek

12:35-13:20

41

Sokalska Joanna

 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

piątek

9:50-10:35

II piętro

Lekcje twórczości

czwartek

15:15-16:00

61

Kółko matematyczno-przyrodnicze „Ćma”

środa

9:50-10:35

52

Język maszyn

wtorek

12:35-13:20

44

Stasiak Justyna

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

piątek

12:35-13:20

II piętro

Lekcje twórczości

środa

9:50-10:35

Gry i zabawy matematyczne

środa

15:10-15:55

Surma Nina

„Fikołkowo”

środa

15:15-16:00

15

Gimnastyka korekcyjna

 

 poniedziałek

11:30-12:15

12:35-13:20

wtorek

11:30-12:15

13:35-14:20

14:25-15:10

środa

8:50-9:35

9:50-10:35

10:40-11:25

czwartek

13:35-14:20

piątek

8:50-9:35

12:35-13:20

Warecka-Liebner Anna

Lekcje twórczości

wtorek

13:35-14:20

49

Wędrychowicz Maria

Zajęcia profilaktyczne „Cukierki”

poniedziałek

8:50-9:35

52

Wyszywanie, szydełkowanie

środa

8:00-8:45

13

Wilanowska Krystyna

Lekcje twórczości

środa

9:50-10:35

43II

„Rowerem przez świat” – wycieczki rowerowe i pociągiem po ziemi dolnośląskiej

wybrane soboty

 

plener

Gry i zabawy

piątek

11:30-12:15

15 lub dwór

Wojciechowicz Agnieszka

Kółko plastyczne

poniedziałek

9:50-10:35

52

„Księga życia”

środa

8:00-8:45

13

Wysocka Małgorzata

Kółko plastyczne

wtorek

13:35-14:20

14

Kółko plastyczne

wtorek

14:25-15:10

Zamroziewicz Izabela

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 5-6

czwartek

14:25-15:10

56

Kółko językowe „Deutsch interaktiv”

środa

14:25-15:10

Projekt „Deutschhat Klasse” z p. Marcinkiewicz

piątek

13:35-14:20

 

Zaremba Anna

Kółko „Język giętki”

wtorek

15:15-16:00

62

Lekcje twórczości

poniedziałek

15:15-16:00

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

czwartek

14:25-15:10

62

Zgoła Małgorzata

logopedia

poniedziałek

13:35-14:20

52

środa

8:50-9:35

piętek

12:35-13:20

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

piątek

10:40-11:25

52

Gry i zabawy

poniedziałek

11:30-12:15

54

UWAGA! WYKAZ NIE OBEJMUJE ZAJĘĆ INDYWIDUALNYCH!